Postojanke Organi Zgodovina Arhiv V vednost...

Markacijski Narava... Pohodništvo Izletništvo VO GRS-Celje

Alpinizem Vodniki ŠPO Mlad.odsek

TRADICIONALNI  TURNIR V MALEM NOGOMETU

VABILO LJUBITELJEM NOGOMETA

KOCBEKOV DOM NA KOROŠICI

razpisuje    21.  TURNIR V

MALEM NOGOMETU

VSE PLANINCE, OBISKOVALCE KOROŠICE IN DRUGIH SLOVENSKIH PLANIN VABIMO NA TURNIR V MALEM NOGOMETU V SOBOTO, 20. AVGUSTA 2016, S PRIČETKOM OB 10. URI NA UREJENEM TRAVNATEM IGRIŠČU OB PLANINSKEM DOMU NA KOROŠICI.

PRAVILA:

EKIPO PREDSTAVLJA 6 IGRALCEV (5 IGRALCEV IN VRATAR).

EKIPE IGRAJO 2 X 6 MINUT, NA IGRIŠČU 40 X 20 METROV, Z DVOJNIMI VRATI 3 X 2 METRA, Z OZNAČENIMA 6 M VRATARJEVIMA PROSTOROMA.

V SLUČAJU NEODLOČENEGA REZULTATA EKIPI STRELJATA IZMENIČNO SEDEM METROVKE DO ZMAGOVALCA.

ČE BO PRIJAVLJENIH VEČ EKIP, PRIREDITELJ OPRAVI ŽREBANJE IN TAKO DOLOČI MEDSEBOJNE EKIPE IN ČAS IGRANJA.

IGRALCI SO POLJUBNO OBLEČENI V SVOJE DRESE IN OBUTI V STANDARDNE COPATE. SODIL BO IZPRAŠAN NOGOMETNI SODNIK.

NAGRADE:   POKAL ZA 1. MESTO

POKAL ZA 2. MESTO

POKAL ZA 3. MESTO

ZA DOBER ZAČETEK TURNIRJA PREJME VSAKA EKIPA ENO PIJAČO ZASTONJ.

PRIJAVNINA ZA EKIPO JE 25 € IN SE PLAČA OB PRIJAVI ALI NA TRANSAKCIJSKI RAČUN PD CELJE-MATICA 06000-0003593955, sklic 005-05.

PRIHOD NA KOROŠICO JE PREPUŠČEN POSAMEZNIM EKIPAM (MOŽNOST PRENOČITVE!)

NA DAN TURNIRJA SE ZBEREMO OB 9. URI NA KOROŠICI, DA PRED TURNIRJEM OPRAVIMO POTREBNO ŽREBANJE.

PRIJAVNICA

INFORMACiJE IN PRIJAVE: